דרושים מאבטחים למגוון משרות בפריסה ארצית

מבחר משרות אבטחה חמושה וללא נשק. כנסו לבחור את המשרה הבאה שלכם!

משרות נוספות בקבוצת צוות 3:  עובדי ניקיון »   סיירים »

לעבוד בצוות 3

הם נמצאים בכל מקום, בכל עיר, בכל חברה גדולה, בכל מוסד חינוכי גדול ואפילו במשרדי ממשלה ובמתקנים אסטרטגיים – אלה הם עובדי מערך האבטחה. ברחבי ישראל עובדים אלפי עובדים בתחום, לאחר שהוכשרו למשימות אבטחה והגנה על הסדר הציבורי, כאשר מעת לעת הם גם מצליחים למנוע אסון ולהציל חיים.

בשנים האחרונות חל מהפך בכל הנוגע לטיפול בהכשרה המקצועית של העובד. אם בעבר עובד אבטחה הסתפק בהדרכה קצרה, הרי שכיום המאבטח נדרש לעמוד בהכשרות מקצועיות שונות, ריענון נהלים תקופתי וכן הלאה.

במהלך תקופת הקורונה עובדי מערך האבטחה קיבלו הכרה כעובדים חיוניים, מאחר והם מהווים את המעגל השלישי בתפיסת מעגלי האבטחה של רשויות הביטחון בישראל, הוא מעגל האבטחה האזרחית, אשר פועל גם בחירום לצד הצבא והמשטרה. הביקוש לעובדים ועובדות בתחום האבטחה הוא בלתי פוסק – עם הקידמה הטכנולוגית, הצמיחה הכלכלית ושדרוג התשתיות – הדרישה לכוח אדם מוכשר, מיומן ומקצועי בתחום האבטחה הולכת וגוברת.

תנאי העסקה שלא חלמתם עליהם

חברת צוות 3 מעסיקה אלפי עובדי\ות אבטחה בפריסה ארצית ומציינת 30 שנות פעילות בימים אלה. בצוות 3 מקדשים את זכויותיהם הבסיסיות של העובדות והעובדים, משקיעים משאבים רבים בתנאי עבודתם והעסקתם ודואגים לרווחתם.

"עובד מקצועי ואיכותי ימלא את משימתו כאשר המוטיבציה שלו תהיה גבוהה, עם תנאים סוציאליים ברמה הגבוהה ביותר ואופק מקצועי", אומר מנכ"ל החברה מר שמוליק רזון ומדגיש: "לכן אצלנו אין 'תקופת הכשרה' ואין 'תקופת ניסיון', אלא קבלה לעבודה בשכר ולפי החוק, החל מהיום הראשון בעבודה, כאשר חלק בלתי נפרד מכך הוא סל תנאי עבודה מלאים ולרוב גם משופרים".

העוגן של העובדים נמצא גם בוועד העובדים החזק בחברה, אותו מובילה ביד רמה גב' עמית סולומון.

מי רוצה לעבוד קרוב לבית?

צוות 3 מעסיקה במסגרת מערך השמירה והאבטחה עובדים רבים בפריסה ארצית רחבה, מצפון ועד לדרום הארץ. סניפי החברה פועלים בערים חיפה, תל אביב, רחובות, פתח תקוה , ירושלים ובאר שבע. בזכות הנוכחות הרחבה במרכזי האוכלוסייה הגדולים בערים וישובים ברחבי הארץ, צוות 3 מייצרת הזדמנויות תעסוקה רבות ומגוונות בחברות הייטק בינלאומיות, מוסדות ציבור, בתי ספר, מוסדות פיננסיים ובנקים, מפעלים וארגונים פרטיים.

סיכוי גבוה להשתלב בעבודה

חברת צוות 3 עובדת עם החברות המובילות והגדולות במשק הישראלי, החל מתחום ההיי-טק, תעשיה, מתקנים אסטרטגיים, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות ועוד.  חלק מהחברות בהן המאבטחים של צוות 3 עובדים הן חברות ענק בין לאומיות כדוגמת מיקרוסופט, אמזון ועוד רבות אחרות.

בצוות 3 אפשרויות העסקה בתחום האבטחה הן רבות ומגוונות להיותה המעסיקה המובילה בענף.

הצעות העבודה יתאימו לכישורים שלכן ושלכם בקלות רבה: קיימות משרות לעובדים חמושים, משרות ללא נשק, מאבטחי לובי, אחראי משמרת, בקרה, סיור  וכן הלאה.

האופק הניהולי מתחיל בכם

בחברת צוות 3 דואגים להכשרתם של העובדים והעובדות ועם צבירת הניסיון, הוותק ובעיקר לאור ביטוי היכולת האישית והערכית, צוות 3 דואג גם לקדם ולשלב את העובדים המתאימים ביותר לתפקידים בכירים ואף לשלבם בשדרה הניהולית המובילה בחברה. זו הסיבה שכל הנהלת צוות 3 מורכבת למעשה ממאבטחים וראשי צוותים, אשר "צמחו מלמטה", הוכיחו יכולת ומוטיבציה רבה ולכן התקדמו בסולם התפקידים לאורך השנים. הקידום של עובדי ועובדות צוות 3 מלווה בפיתוח ארגוני ואישי, הכשרות מקצועיות, גיבוש מסגרת ייעודית וכל זאת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הצטרפו למשפחתנו המורחבת

אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר עבור עובד או עובדת הוא להרגיש שייכות, חלק ממשהו גדול, שייתן לו מוטיבציה ותחושה נעימה והוכחה לכך שהוא בחר את העבודה הנכונה. אצלנו בצוות 3 העובדים מוצבים במרכז העשייה ואנו דואגים לאווירה משפחתית וגאוות יחידה לא רק בימי הגיבוש, אלא בהתנהלות היום יומית שלנו.

קודם כל, לפני הכל, אנחנו רואים את האדם שבך.. אנחנו כאן אתכם ובשבילכם!

מקבלים את כולם

בצוות 3 מקבלים עובדות ועובדים ממגזרים שונים, ללא הבדל דת גזע או מין. אנו בקבוצת צוות 3 רואים חשיבות רבה בשילובם של אנשים עם מוגבלויות כחלק מעובדי הקבוצה, מתוך כוונה אמיתית להעניק להם הזדמנות שווה והוגנת בשוק העבודה. אנו קוראים לאנשים עם מוגבלויות להגיש את מועמדותם למשרות השונות המפורסמות באתר שלנו.

נשים מובילות בחברה מובילה

בחברת צוות 3 פועלות נשים רבות במגוון תפקידים ותחומי אחריות. האחריות הרבה והמקצועיות של הנשים בצוות 3 מהווה את עמוד התווך של החברה אשר חותרת, כל העת, למתן שוויון הזדמנויות.

אחרי הכל, בצוות 3 רואים בהון האנושי האיכותי ערך עליון והוא המניע של החברה.

בצוות 3 יש גם קבוצת כדורשת פעילה ומצליחה, אשר גורפת תארים. אולי תוכלי למצוא את מקומך איתנו ?

אז למה אתם מחכים? בואו לבנות את הקריירה שלכם איתנו!

למה גם לך כדאי להצטרף למשפחת צוות 3

  • אצלנו תמצא/י את סביבת העבודה המתקדמת בענף!
  • אצלנו תמצא/י וועד עובדים מחויב ופעיל שדואג לעובדות ולעובדים ומקיים קשר פורה עם ההסתדרות!
  • אצלנו תהנה/י מפעילות רווחה מגוונת הכוללת ימי כיף, טיולים, ערבי גיבוש ועוד!
  • אצלנו מקיימים מדי שנה טקסי הוקרה לעובדים ועובדות מצטיינים!
  • אצלנו תקבל/י מתנות והפתעות בחגי ישראל!

רק#מקצוענים

logo2 w-01
  • פרופ' א.ד. ברגמן 2, רחובות
  • support@team3.co.il

Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות