חזון וערכים

להוביל את השוק בעוצמה ועם גב חזק של חברה גדולה לצד אנושיות, פשטות וזריזות המאפיינות חברה קטנה. בצוות 3 הצבנו לנו כמטרה להניע את הקבוצה ואת אנשיה לצמיחה ולחתירה מתמדת להשגת תוצאות מעולות. אנו שואפים להוביל את החברה למצוינות באמצעות אנשים מתאימים ואסטרטגיות תומכות.

הערכים שהתגבשו במהלך שנות ניסיוננו מושתתים על דרך הניהול, שהנחילה ההנהלה לעובדיה בכל שנות הפעילות, ומשקפת את הדרך בה אנו מאמינים ופועלים.

הערכים המנחים אותנו

שביעות רצון לקוחות

אנו רואים חשיבות עליונה בתחושת הביטחון של הלקוח בהתקשרות עמנו ובשביעות רצונו. שאיפה מתמדת לזיהוי הצרכים החיוניים ביותר של הלקוח והקדשת משאבים למענה לצרכים אלו.

מצוינות ומובילות

יצירת ערך מוסף עבור לקוחותינו וחתירה למצוינות הן בתכנון והן בתוצאה. אנו שואפים תמיד להיות טובים יותר.

מקצועיות

השגת יעדי החברה והלקוחות תלויים במקצועיות צוות העובדים והמנהלים. אי לכך, אנו שואפים ליצור סביבה לומדת, מתפתחת, בעלת אחריות ודוגמא אישית.

יושר ואמינות

אנו מאמינים בעשיית הדבר הנכון תוך הוגנות עסקית ויושרה מקצועית.

חדשנות ופרואקטיביות

להתחדש, להתפתח ולהתקדם בניהול, בביצוע ובטכנולוגיות חדשניות.

logo2 w-01
  • פרופ' א.ד. ברגמן 2, רחובות
  • info@team3.co.il
Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות