הספק הנבחר ע״י
ענקיות הטכנולוגיה

מעסיק
מצטיין

מרכז בקרה מבצעית
אונליין 24ֿ/7

ניהול מערכי
אבטחה אסטרטגיים

אודות החברה

צוות 3 בע"מ היא חברת אבטחה המובילה בישראל. החברה מעסיקה כ- 4,000 אנשי אבטחה ברמות הכשרה שונות, המועסקים בתנאי העבודה הטובים ביותר בענף ופרוסים בשישה סניפים מרכזיים ברחבי הארץ. פעילות החברה מנוהלת על ידי סגל ניהולי בעל ניסיון מקצועי ומבצעי עשיר ומגוון הן בהיבט האבטחה והן בהיבט הארגוני.

החברה מספקת שירותי אבטחה ומעניקה את שירותיה לקשת רחבה של לקוחות בשלל תחומי פעילות – החל מבידוק בטחוני נקודתי ועד לתכנון, הקמה ותפעול מערכי אבטחה מורכבים בקרב חברות טכנולוגיה מובילות, מפעלי תעשייה, מרכזי פיתוח, מרכזים לוגיסטיים, מוסדות פיננסיים, מתחמי יוקרה ומתקנים רגישים – כל זאת בשילוב תשתית כח האדם, הידע המקצועי והאמצעים הטכנולוגיים שברשות החברה.

איכות, מחויבות ומקצועיות – של עובדי החברה ומנהליה, בכל הדרגים והתפקידים, מאפשרים לנו להיבחר כספק המועדף על מאות לקוחות אשר בוחרים בנו ובשירותינו שנה אחר שנה.

כחברת האבטחה המובילה בישראל צוות 3 מספקת שירותי אבטחה מגוונים ומשמעותיים ללקוחותיה. שירותים אלה עשויים לכלול שומרים חמושים או לא חמושים, ציוד מעקב ומערכות אזעקה. המטרה של חברת אבטחה היא לספק שקט נפשי והגנה ללקוחותיה על ידי הרתעת פשיעה ומתן מענה לפרצות אבטחה.

חברות אבטחה מספקות מענה במגוון מסגרות, משכונות מגורים ועד עסקים מסחריים ומתקנים ממשלתיים. חברות אבטחה מסוימות עשויות להתמחות בסוג מסוים של אבטחה, כגון מתן שומרי ראש אישיים לאנשים בעלי פרופיל גבוה או אבטחת תשתית קריטית. חברת אבטחה עשויה להציע מגוון שירותים כדי לענות על הצרכים של לקוחות שונים.

חברת אבטחה ממלאת תפקיד מכריע בצמצום הפשיעה ובשמירה על בטיחות בקהילה. על ידי הצבת אנשי אבטחה מיומנים וטכנולוגיות אבטחה מתקדמות, צוות 3 יכולה לסייע בהרתעת פעילות פלילית ולהגיב במהירות לכל תקרית. 

כוח אדם איכותי 

היבט חשוב אחד של חברת שמירה הוא שיטות ההכשרה והגיוס שלה. המאבטחים חייבים להיות בעלי הכשרה יסודית כיצד להתמודד עם מגוון מצבים, החל מתגובה ליורה פעיל ועד מתן שירות לקוחות. בנוסף, חברת אבטחה חייבת לסנן בקפידה ולבדוק את הרקע של עובדיה, כדי לוודא שהם אמינים ומסוגלים להתמודד עם תחומי האחריות של התפקיד.

היבט חשוב נוסף של חברת אבטחה הוא השימוש שלה בטכנולוגיה. חברות אבטחה רבות משתמשות במצלמות אבטחה וציוד מתקדם אחר כדי לפקח על הנכסים של לקוחותיהן. זה יכול לכלול מערכות בקרת גישה להגבלת גישה לאזורים מסוימים, כמו גם מערכות אזעקה להתריע בפני אנשי אבטחה על פרצות אבטחה אפשריות. בנוסף, חברת שמירה עשויה להשתמש באמצעים טכנולוגיים שונים כדי לאפשר לשומרים לתקשר במהירות ובקלות זה עם זה ועם לקוחותיהם.

מוקד אבטחה

מוקד אבטחה הוא מקום מרכזי בו נמצאים אנשי אבטחה וציוד. זה עשוי להיות בניין עצמאי או אזור ייעודי בתוך מתקן גדול יותר. מוקד אבטחה הוא בדרך כלל מרכז הפעילות של חברת שמירה, שבו השומרים יכולים לקבל הדרכה, צ'ק-אין ויציאה למשמרות ולפקח על צילומי מעקב.

למוקד אבטחה תפקיד מכריע בפעילותה של חברת אבטחה. הוא משמש כמרכז לכל הפעילויות הקשורות לאבטחה ומספק מיקום מרכזי לאנשי אבטחה לנטר ולהגיב לאיומים. במקרים רבים, מוקד אבטחה מצויד בטכנולוגיה מתקדמת כגון מצלמות מעקב ואזעקות כדי לסייע לאנשי האבטחה לזהות במהירות איומים פוטנציאליים ולהגיב אליהם.

מוקד אבטחה עשוי לשמש גם כמקום מרכזי לתקשורת בין אנשי אבטחה למגיבים ראשונים אחרים, כגון אכיפת חוק ושירותי רפואת חירום. זה יכול לעזור להבטיח שכל אירועי האבטחה יטופלו במהירות וביעילות.

חברת שמירה ומוקד האבטחה ממלאים תפקיד קריטי במתן שקט נפשי והגנה ללקוחות. על ידי הכשרה והעסקת כוח אדם מיומן ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת, צוות 3 מסייעת בהגנה ובהרתעה במקרי פשיעה ומאפשרת להגיב לפרצות אבטחה בזמן וביעילות.

להצעת מחיר או ייעוץ בנושא אבטחה צרו איתנו קשר

תחומי התמחות

משימות מיוחדות

תשתיות החברה וההון האנושי מאפשרים לחברה יכולות מגוונות בכל הקשור לאבטחת פרויקטים, אירועים, אבטחת אישים, ליווי משלחות, ייעוץ, ניהול ומשימות מיוחדות הדורשות מאמץ אבטחתי משמעותי ותשתית לוגיסטית רחבה ויעילה. לחברה ניסיון רב בגיוס, הכשרה והפעלה של צוותי משימה ייחודיים במגוון פעילויות.

חדשות עולם האבטחה

צרו קשר