מוקד ומיגון

חברת מערכות המיגון הגדולה והמובילה בישראל

אייקונים לאתר 2020-16

30 שנות פעילות

אייקונים לאתר 2020-18

המוקד המוביל בישראל

אייקונים לאתר 2020-17

47,000 לקוחות מרוצים

אייקונים לאתר 2020-20

יחידת סיור בפריסה ארצית

אודות החברה

חברת צוות 3 מערכות מיגון בע”מ מספקת כבר 30 שנה ללקוחותיה פתרונות מיגון איכותיים ושירות ללא תחרות. כאשר 47,000 לקוחות החברה נהנים ממענה אנושי תוך שניה, אין פלא שזו חברת המוקד הטובה בישראל.

החברה מעסיקה מאות טכנאים ומתקינים בפריסה ארצית, מומחים לאזעקות, מצלמות, בקרות כניסה ומוצרים טכנולוגים מתקדמים מהם נהנים לקוחות החברה הפרטיים והעסקיים.

כשאתה מחובר למוקד המבצעי של צוות 3, אתה נהנה מהגנה אולטימטיבית, פתרונות טכנולוגיים המתקדמים בעולם ויחס אישי ומקצועי לכל אורך הדרך!

תחומי התמחות

מוקד מבצעי

המוקד המבצעי של צוות 3 מיגון הוא מהמשוכללים והיעילים בעולם. עם 47,000 מנויי מוקד, זמן ממוצע של פחות משנייה במענה הטלפוני, זה ללא ספק הפתרון המושלם עבורך להגנה ושמירה על מה שבאמת יקר לך.

ציוד מיגון מתקדם

החברה מתמחה בהתקנת כל סוגי מערכות האזעקה ומצלמות האבטחה המובילים בישראל. לרשות לקוחות החברה עומדים טכנאים ומתקינים מיומנים בפריסה ארצית, שיבטיחו התקנה והפעלה נכונה של מערכות המיגון עם מינימום תקלות ומקסימום יעילות.

יחידת סיור ואופנועים

יחידת הסיור של צוות 3 הפרוסה בכל הארץ, מונה למעלה מ 50 ניידות ועשרות אופנועים למקרי חירום ותגובה מהירה. סיירי צוות 3 בעלי הסמכות והכשרה מקיפה ומתאימה, ויעשו כל מה שדרוש על מנת לטפל באירוע באופן מקצועי ובזמן הקצר ביותר.

חדשות מעולם המיגון

logo (1)
  • פרופ' א.ד. ברגמן 2, רחובות
  • support@team3.co.il