אודות החברה

HIKVISION הינה היצרנית המובילה בעולם למוצרים ולפתרונות וידאו מתקדמים. החברה נוסדה בשנת 2001 וכיום מונה מעל 34,000 עובדים ובעלת מחלקת מחקר ופיתוח הגדולה ביותר בתחום.

HIKVISION מתכננת, מפתחת ומייצרת מוצרי CCTV חדשניים במפעלי הייצור המתקדמים אשר בבעלותה ומציעה קשת רחבה של פתרונות ללקוחותיה.

סל מוצרי החברה כולל פתרונות תרמיים למדידת חום אדם, מצלמות IP חכמות, מצלמות אנלוגיות, מערכות הקלטה, אנליטיקה מתקדמת, תוכנות לניהול וידאו, מקודדים, מפענחים ועוד.

מוצרי HIKVISION מתאימים למגוון רחב של שווקים: קמעונאות, בנקים, מתקנים ממשלתיים, מרכזים מסחריים, עסקים, מוסדות חינוך, תחבורה, בתים פרטיים ועוד.

HIKVISION שואפת לספק ללקוחותיה פתרונות איכותיים ולכן מתחדשת, מתעדכנת ומתאימה את מוצריה באופן שוטף תוך שימת דגש על מחקר, פיתוח ואיכות ללא פשרות.

תחומי התמחות

אבטחה היקפית

HIKVISION מציעה פתרונות הגנה מגוונים שמצטיינים בהפחתת אזעקת שווא. הפתרונות נעים ממוצרי וידאו מבוססי אלגוריתם למידה עמוקה, ועד מצלמות תרמו-מטריות, מערכות אזעקה ומוצרי מכ"ם.

מערכות הקלטה DVR/NVR

HIKVISION חוללה מהפכה במעקב אנלוגי על ידי שילוב התקן הפתוח של High Definition Transport Interface (HDTVI). בהתבסס על אמצעי ההעברה האנלוגיים המקורי, תקן HDTVI מאפשר להעביר וידאו HD למרחק גדול עם אמינות גבוהה יותר.

מצלמות תרמיות

פתרונות תרמיים למדידת חום אדם מבית HIKVISION מתוכננות לזיהוי טמפרטורה על גבי העור כדי להשיג סינון מוקדם במקומות ציבוריים, ומשלבת גם יכולות זיהוי פנים וספירת קהל עם ממשק למערכת בקרות הכניסה.

חבילות מיגון במבצע

חדשות עולם המיגון

logo2 w-01
  • פרופ' א.ד. ברגמן 2, רחובות
  • info@team3.co.il
Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות