אחריות תאגידית

במשך 30 שנות פעילותה, צוות 3 חרטה על דיגלה לפעול באופן אחראי, בהגינות ובאנושיות כלפי הסביבה, החברה ועובדי הקבוצה. אחריותה התאגידית של צוות 3 נגזרת מחזון החברה וערכיה ומנחה את התנהלותנו העסקית בהתאם.

קבוצת צוות 3 פועלת באופן יומיומי לשיפור מתמיד בתנאי עובדה תוך אימוץ הנחיות התקן הבין לאומי SA8000, לניהול אחריות חברתית.

סביבת עבודה הוגנת ומתקדמת

צוות 3 חרטה על דגלה את השמירה על כלל זכויות העובדים על פי הדין ומעבר לכך, תוך שיפור רווחתם ויצירת סביבת עבודה בטוחה ובריאה בכלל אתרי ותחומי הפעילות. צוות 3 מקיימת דיאלוג פתוח עם העובדים בכדי לשפר את התנאים הכלכליים, הסביבתיים והחברתיים בארגון וכן, פועלת על פי נהלים שוויוניים להתמודדות וטיפול בתלונות עובדים. בנוסף, אנחנו שמים דגש על שוויון הזדמנויות בעבודה לכלל העובדים, ללא הבדל ואפליה של מוצא אתני ולאומי, דת, נכות, מין, גיל, חברות באיגוד או שייכות פוליטית.

אנחנו מכבדים את זכותם של כלל העובדים להתאגד לפי בחירתם ואף תומכים, מחזקים ועובדים בשיתוף פעולה פורה עם וועד עובדי החברה. מדיניות זו של החברה מבוקרת על ידי תקן SA8000
להרחבה אודות התקן כנסו לכאן http://www.saasaccreditation.org/?q=node/42

התנהגות עסקית נאותה

יושר ואמינות הם מהערכים המנחים את פעילותנו העסקית, בתוך ומחוץ לחברה. צוות 3 מקפידה על התנהגות עסקית וניהולית נאותה, תמחור הוגן והקפדה על בחירת ספקים שעובדים בעקרונות ובדרישות של כללי האחריות התאגידית והמדיניות החברתית המיושמת בחברה.

מעורבות בקהילה

צוות 3 רואה עצמה כחלק בלתי נפרד מהסביבה הקהילתית בה היא פועלת. במקביל לפעילות העסקית, צוות 3 לוקחת חלק פעיל בחיי הקהילה על ידי התנדבות בבתי חולים, בתי אבות, סיוע ואימוץ פנימיות של ילדים בסיכון, אימוץ יחידת יהל"ם ודאגה לרווחת החיילים ומתן סיוע ותרומות לעמותות שונות ורבות.

שמירה על איכות הסביבה

צוות 3 רואה בשמירה על איכות הסביבה ערך חיוני וחשוב בפעילותה. החברה מקפידה על שימוש בחומרים מתכלים, מונעים זיהום וכן על נהלי מחזור. כל אלו מבוקרים ומנוהלים על ידי תקן ISO 9001 – 2015

logo2 w-01
  • פרופ' א.ד. ברגמן 2, רחובות
  • info@team3.co.il
Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות