אזעקה לעסק

החשיבות בהתקנת אזעקה לעסק

אזעקה לעסק אזעקה לעסק הוא צורך חשוב מאוד כי עסק, הינו מקור פרנסה וככזה יש לשמור עליו רווחי ושמור מפני גורמים עוינים, ביניהם גם פורצים. פורץ שמצליח להשתחל אל בית עסק, עשוי לפגוע בו ברמה הפיננסית, (אם ייקח עמו סכום כסף גדול או לחלופין מכשיר יקר ערך), ולחלופין יכול לגרום נזק ברמת ביטחון המידע.

פורץ אשר גונב מסמכים שמתארים רעיון חדשני ומעביר אותו לידי המתחרים, עשוי להוות נזק לא פחות נוראי מאשר גניבת כסף. בשורה התחתונה לא חסרים סיבות על מנת למגן עסק ועל כן רבים בוחרים לשלב אזעקה.

סוגי מערכות אזעקה שונים

אזעקה לעסק ניתן למצוא במגוון סוגים. יש אזעקות אשר מוצמדות לדלת או לחלון, (נקראת גלאי מגנט). ברגע שהדלת נפתחת, (בשעות שאינה אמורה להיפתח), היא ישר מנתקת את המעגל והאזעקה מתריעה על פלישה לא רצויה. גלאי נפח הנו אופציה נוספת. גלאי זה חש בתנועות ובשינוי נפחים בחדר, יש כאלו שמכסים שטח של 12 מטרים ויש כאלו שיכסו עד 50 מטרים. יש גלאי שבר זכוכית המזהה שברים של חלון שנישבר, יש גלאי אקוסטי המזהה רעשים כגון קדיחה או דיבור ולבסוף גלאי סורג שמתריע בעת חדירה דרכו.

שיחת טלפון ממערכת האזעקה לעסק

בשונה מבית בו לרוב נמצאים בשעת הפריצה, לרוב לא ניתן לשמוע את האזעקה לעסק , (כיוון שפורצים מכוונים אל השעות בהן המקום ריק מאדם), ועל כן ישנה חשיבות עליונה לוודא שלא רק האזעקה לעסק תתחיל לעבוד בעת זיהוי הגלאי, אלא גם יש לוודא שבמקביל לאזעקה,
תתבצע שיחת טלפון שתודיע על המצב ואם רוצים להשקיע עוד, ניתן ששיחת הטלפון תופנה ישירות לחברת אבטחה אשר תעבור לבדוק מה קורה במקום. כיוון שרבים מבעלי העסקים אינם גרים בסמיכות למקום העבודה, אופציה זו מאוד חשובה ומשתלמת.

בחירת אזעקה

לסיכום, אין צורך לשכנע לגבי חשיבותה של אזעקה לעסק, השאלה היחידה היא, באיזו אזעקה לבחור ומהי הדרך בה היא תיידע את בעלי המקום. על מנת לקבל החלטה מושכלת יש לעבור על נתוני המקום מול האפשריות השונות. טיפ אחרון: אין להסתיר את דבר נוכחות האזעקה לעסק מכיוון שרק העובדה שהיא נמצאת מספיקה על מנת להרתיע את האדם המגיע על מנת לפגוע.

מרגישים שחייבים לשתף?

logo (1)
  • פרופ' א.ד. ברגמן 2, רחובות
  • support@team3.co.il