שמירה כהלכה

שמירה כהלכה 3 הינה חברה ייחודית בשוק מוקדי האבטחה והשמירה בארץ.

מוקד שומר שבת – שירותי מיגון, אבטחה ושמירה למגזר הדתי – חרדי

החברה הוקמה לצורך מתן שירותי מיגון, אבטחה ושמירה למגזר החרדי עם שימת דגש על פעילות באישור רבנית והפעלה בימי שבת וחג ע”י עובדים שאינם יהודיים.

חברתנו מציעה שירותי אבטחה ומוקד למגזר החרדי עפ”י ההלכה היהודית ותוך כדי הקפדה על קדושת שבתות ומועדים. בשבתות ובחגים מאיישים את המוקד ואת ניידות הסיור “גויים של שבת”, עובדים שאינם יהודים המגויסים לאחר מיון קפדני. אותם עובדים מבצעים את תפקידם על פי אותם נהלים המתנהלים בימי חול.

צוות הניהול של מוקד השמירה שלנו מורכב מיוצאי צבא בעלי רקע פיקודי, דבר המקנה למוקד יכולת מבצעית גבוהה בטיפול במשימות אבטחה מגוונות. מאות עובדי חברת השמירה מגויסים בתהליך מיון ובקרה מקצועי וקפדני הכולל גם מעורבות של משגיח הבוקר את המועמדים המתאימים על פי צו ההלכה. עובדים הנבחרים זוכים לתוכנית הכשרה מקיפה, הכוללת הדרכות מקצועיות בתחום הביטחון והשירות ללקוח.

החברה מבוקרת באופן תמידי ע”פ משגיחי הכשרות ומחזיקה באישורי רבנים ופוסקים מכל הפלגים הדתיים והחרדיים. כמו כן, חלק מבעלי המניות של שמירה כהלכה 3 הם דתיים חרדים, להם מוקנית זכות ווטו בעניינים הנוגעים להלכה וזאת על מנת למנוע כל חילוקי דעות הנוגעים לרמת השירות הנדרשת ע”י הפוסקים הרבנים המובילים והמקובלים בדעת הקהל הדתי חרדי. המוקד מספק שירותים בירושלים, בני ברק, בית שמש, פתח תקווה, רמת גן, גבעתיים ובישובים דתיים וחרדיים.

מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה ואמצעי מיגון

החברה מספקת מגוון רחב של מוצרי מיגון כגון: מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, מצלמות נסתרות, לחצני מצוקה, גלאים, מגנטים ועוד..

שמירה כהלכה 3 עומדת בדרישות IOS ומכון התקנים הישראלי.

logo2 w-01
  • פרופ' א.ד. ברגמן 2, רחובות
  • info@team3.co.il
Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות