מוקד אבטחה

מוקד אבטחה

חברת צוות 3 מערכות מיגון ומוקד מפעילה כיום את מוקד האבטחה הגדול בישראל, עם למעלה מ- 51,000 בתי אב בישראל המחוברים אליו. מערכות המיגון המותקנות בבתים ומשדרות למוקד, כמו גם הטכנולוגיה בה עושה המוקד שימוש, הן מהטובות והמתקדמות בעולם.

מהו מוקד אבטחה

מוקד אבטחה מחובר לבית הלקוח (יכול להיות גם עסק / מתקן וכו..) באופן דיגיטלי ומקבל "קריאה" ממערכת המיגון המותקנת בבית (אזעקה ו/או מצלמה/ות) ברגע שהאחרונה זיהתה תנועה חריגה והופעלה. לאחר קבלת ה"קריאה" במוקד, יוזנק לבית הלקוח סייר חמוש על מנת לתת תגובה בשטח שתסיים את האירוע.

מערכות המיגון כחלק ממוקד האבטחה

על מנת שמוקד האבטחה ימלא את תפקידו כפי שמצופה ממנו, מערכות האבטחה המותקנות בבית הלקוח חייבות להיות ברמת איכות גבוהה ויכולת כיסוי טובה, כדי למנוע מצב של פריצה לבית, בלי שנשלחה קריאה למוקד.

מערכת אזעקה:

תפקידה של מערכת האזעקה המותקנת בבית הלקוח מתחלק ל-2. החלק הראשון וכנראה החשוב ביותר הוא להתריע למוקד על פריצה. יחד עם האזעקה יותקנו גלאים בפריסה כזו שלא תאפשר כניסה לבית בלי שלפחות אחד מהגלאים יופעל. ברגע של הפעלת גלאי, מערכת האזעקה תשלח "קריאה" באופן מידי למוקד. מלבד הקריאה למוקד מערכת האזעקה תפעיל גם "צופר" – סירנה מחרישת אוזניים שיכולה מאד להקשות על הפורץ.

מצלמות אבטחה:

"העניים של המוקד" הן ללא ספק מצלמות האבטחה ולכן חשיבותן הרבה כחלק ממוקד האבטחה. ברגע שנשלחה קריאה למוקד (מיד שהופעלה האזעקה בבית), הדבר הראשון שאנשי הצוות המאיישים אותו יעשו, זה לצפות בשידור חי בבית הלקוח באמצעות המצלמות. משם יוכלו אנשי הצוות לקבל החלטות בנוגע לשליחת סייר למקום או דרכי פעולה אחרות.

איכות המצלמות ויכולת הכיסוי שלהן תשפיע באופן ישיר על תפקוד מוקד האבטחה ולכן בצוות 3 אנחנו עובדים בעיקר עם מצלמות HIKVISION שנחשבות למובילות בתחום עם מגוון כזה שיכול לתת מענה לבתים וצריכים שונים.

אנחנו דואגים לבצע את התקנת המצלמות רק על ידי מומחי מיגון של צוות 3 כדי להבטיח ניצול מקסימאלי ונכון של מערכות המיגון. גם המצלמה הטובה ביותר שהותקנה על ידיי חובבן יכולה בקלות לא לעמוד במשימה שלשמה הותקנה!

מצלמות אנליטיקה:

היום מלבד האזעקות שמזהות בעזרת גלאים תנועה חשודה בבית, גם מצלמות אבטחה יודעות לעשות זאת! מצלמות אנליטיקה מנתחות את סרט הווידאו בזמן אמת ובעצם יודעות לזהות תנועות חשודות ולשלוח התראה במקרה כזה. הן גם יודעות לעקוב אחר אובייקט ועוזרות לאנשי המוקד להחליט אם מדובר בפריצה או בגורם אחר בלתי מסוכן וכמובן לפעול בהתאם. מצלמות אנליטיקה הן הקו הראשון כיום בטכנולוגיה של עולם האבטחה.

יעילות מוקד האבטחה

יעילות המוקד בלמנוע פריצות לבתים והקטנת הנזק מפריצה היא עצומה! בשכונות בהן יש לצוות 3 נוכחות גבוהה (עם ניידת סיור שהוקצתה לאותה שכונה כדי לצמצם זמנים במקרה של קריאה) מספר הפריצות כמו גם הנזק שפריצות הצליחו לגרום – ירדו ביותר מ- 80% !!

רמת טכנולוגיה גבוהה בשילוב אנשי צוות מקצוענים וסיירים חדורי מטרה, מייחדים את מוקד אבטחה צוות 3 אל מול המתחרים וללא ספק הם גם אלה שהפכו אותו להיות אולי המענה הטוב ביותר כנגד פריצות!

לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים

תכנים מעניינים נוספים

צרו קשר