מצלמות במעגל סגור

מצלמות במעגל סגור

עסקים, בתים ובניינים בוחרים להתקין בשנים האחרונות מצלמות אבטחה במעגל סגור על מנת להתמודד עם הפשיעה הגואה ברחובות. אם בעבר מצלמות במעגל סגור היו מוצר עסקי בלבד, כיום ניתן למצוא מצלמות כאלו בכל בית, כאשר מצלמות ביתיות זולות אף כוללות יכולות צילום והקלטה באותו מוצר.

האפשרות להקליט באופן רציף את צילום סביבת הבית או העסק, בכל שעות היום מספקת שקט נפשי לעת צרה. בנוסף, היכולת להתחבר מרחוק למצלמת האבטחה מתי שרוצים, לשידור החי או להקלטה ואף להזיז את המצלמה מרחוק, משפרת באופן דרסטי את האבטחה הפיזית במקום. מצלמות במעגל סגור מתקדמות אף מאפשרות התרעות בעת אירוע חריג לטלפון הסלולרי והקפצת מוקד אבטחה כתגובה ראשונית.

מצלמות במעגל סגור

מצלמות במעגל סגור מאפשרות צילום והקלטה באותו מערך טכנולוגי. חלק אחד של המערכת כולל מצלמות מותקנות במקומות מתאימים לקבלת שדה ראיה מיטבי באזורי הניטור. חלק נוסף של המערכת כולל התקן הקלטת וידאו כגון DVR/NVR/PC. כיום, מרבית מצלמות האבטחה לעסק ולבית מאפשרות בנוסף גם בקרה מרוחקת באמצעות אפליקציה סלולרית או למחשב שולחני. כמובן שתמיד ניתן לצפות בהקלטות בחיבור ישיר להתקן ההקלטה.

מצלמה במעגל סגור לבית

התקנת מצלמות במעגל סגור בבית יכולה להתבצע בשטחי הפנים, החוץ או בסביבת הרחוב בסמוך לכניסה לבית או לבניין. טרם התקנת המצלמות יש לוודא מהי פונקציית המטרה אותה רוצים לנטר – צפייה ברכבים בחנייה, הגנה על דלת הכניסה, צילום של סביבת הרחוב בסמוך לבית וכו׳. ההתקנה מבוצעת על ידי מיקום המצלמות וחיבורן ברשת חוטית או אלחוטית להתקן ההקלטה.

מצלמות אבטחה במעגל סגור – דיגיטליות או אנלוגיות 

מגוון סוגי המצלמות הקיים רחב מאד וכולל יצרנים מאסיה, אירופה וארה״ב. אחד המרכיבים העיקריים במצלמה הוא חיישן ה-CCD הממיר את האור הנקלט בצמצם לאות חשמלי. ישנן מצלמות אנלוגיות המחייבות חיבור חוטי בממשקי חומרה קבועים או מצלמות דיגיטליות המאפשרות חיבור רשת באמצעות כבל רשת רגיל, כאשר כל מצלמה מקבלת כתובת IP ייעודית ברשת.

קיימים שני סוגים עיקריים של מצלמות אבטחה:

1. מצלמות אנלוגיות

מצלמות אנלוגיות הן המצלמות הבסיסיות ביותר, המחוברות בכבלים אנלוגיים רגילים למכשיר הקלטה שנקרא DVR.

יתרונות וחסרונות של מצלמות אנלוגיות :

יתרונות:

  • מחיר משתלם וקבלת תמונה באיכות יחסית טובה.
  • תהליך התקנה פשוט.

חסרונות:

  • טכנולוגיה ישנה ללא היכולת לעשות שימוש ביכולות אנליטיות מתקדמות
  • טווח שימוש קצר- מצלמות דיגיטליות נוטות להתקלקל לעיתים קרובות ואיכות התמונה יורדת

2. מצלמות דיגיטליות – מצלמות IP

מצלמות IP הן הדור החדש והמתקדם של מצלמות האבטחה. מצלמות IP הן מצלמות אבטחה אלחוטיות, דיגיטליות, המשתמשות בפרוטוקול אינטרנט (IP) כדי להעביר וידאו, אודיו ונתונים אחרים ברשת ארגונית, ביתית או ברשת האינטרנט.
מצלמות דיגיטלית מסוגלות לשדר ווידאו באיכות גבוהה, וכן לספק תכונות נוספות כגון גישה מרחוק וגמישות רבה מבחינת המיקום.

יתרונות וחסרונות של מצלמות IP:

יתרונות:

  • יכולת להעביר וידאו למרחקים ארוכים ללא ירידה באיכות התמונה.
  • זיהוי תנועה וראיית לילה.
  • יכולת גישה מרחוק- האפשרות לצפות בצילומים חיים או מוקלטים מכל מקום עם חיבור לאינטרנט, מה שמספק גמישות ונוחות רבה יותר.
  • מחזיקות לאורך זמן.

חסרונות:

  • דורשות התקנת רשת אינטרנט נפרדת כי הן צרכניות אינטרנט כבדות
  • עלויות גבוהות יותר בכ- 30%-50% ממצלמות אנלוגיות.

מצלמות אלחוטיות במעגל סגור

בעוד מצלמות רגילות מצריכות חיבור חוטי ביניהן לבין התקן ההקלטה, מצלמות אלחוטיות מאפשרות קישור ברשת WIFI וחוסכות את הצורך בכבילה בבית או בעסק. שידור הוידאו מהמצלמה להתקן ההקלטה נעשה באופן אלחוטי (בדומה לגלישה באינטרנט). מצלמות אלחוטיות במעגל סגור מאפשרות חסכון בתשתיות היות ולא צריך כבילה והם נוחות ופשוטות יותר להתקנה.

מחירי מצלמות במעגל סגור

אחת השאלות העיקריות בבואכם לתכנן מערכת מצלמות במעגל סגור היא שאלת העלות הכוללת. כמה מצלמות צריך, מאיזה סוג, אלחוטיות או חוטיות, ממונעות או סטטיות, נדרש צילום לילה או רק ליום וכו׳. שאלות אלו בשלב התכנון יעזרו להגיע להצעת מחיר מדויקת ככל הניתן. זיכרו כי בשוק קיימות מצלמות ביתיות זולות בעלות של קצת יותר מ-100 ש״ח ועד מצלמות חכמות במעגל סגור המיועדות לעסקים בעלות של אלפי ש״ח למצלמה.

מצלמות במעגל סגור – מצלמות אבטחה (CCTV) עם מערכת הקלטה (DVR)
חברתנו מתמחה בתכנון, ליווי, התקנה ואספקה של ציוד מצלמות אבטחה ומערכות הקלטה
מצלמות במעגל סגור – בשנים האחרונות תחום מצלמות האבטחה ומערכות המיגון מהווה דבר עיקרי בתפיסת הביטחון האישי לבתים ולעסקים. אנו משווקים ומתקינים מגוון רחב של מצלמות אשר מספקות מענה רחב בקרב לקוחותינו.

ניתן לצפות ולשחזר אירועים באמצעות מכשירי נייד חכמים (SMARTPHONE) ובכך לקבל תמונת מצב עדכנית בכל רגע מהאזור המצולם. למצלמות מתחברת מערכת הקלטה (DVR) אשר מאפשרת צפייה מרחוק על ידי חיבור המכשיר לרשת האינטרנט וצפייה בזמן אמת ושידור חוזר.

חברתנו מעסיקה יועצים מומחים לתכנון והתאמה מלאה לכל אתר וצרכיו המיוחדים. אנו מתקינים מצלמות במעגל סגור / מצלמות אבטחה ומערכות הקלטה דיגיטליות ואנלוגיות מהמובילים בעולם.

מרבית הציוד מתממשק לתוכנות שליטה וניהול בקלות ובפשטות. את מערכת המצלמות ניתן לחבר למוקד המבצעי לשירות “מוקד רואה / צופה”.

מה הקשר בין צוות 3 למערכות אזעקה וטלוויזיה במעגל סגור?
חברת צוות 3 מערכות מיגון נחשבת כיום לחברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום המיגון ומערכות האזעקה לבית.

החברה מספקת מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה במעגל סגור באיכויות הגבוהות ביותר ומייצגת יצרניות מיגון מובילות בתחום כגון: חברת פימא, ויסוניק, פולאר, אנטקו ועוד.

החברה מתקינה מערכות אזעקה ומצלמות במעגל סגור בארץ ובחו”ל ומבצעת התקנת מערכות אזעקה בהיקפים גדולים.

נציגי החברה הבכירים בתחום הטכני מועסקים במשרד החוץ ומספקים שירותים טכניים לכ- 176 שגרירויות ונציגויות ישראל בעולם.

החברה מתמחה בהקמת מוקדי בקרה ו- 106 עירוניים, והקימה מוקדים ברשויות רבות בארץ: רחובות, עיריית נס ציונה, מזכרת בתיה, בני ברק ועוד.

בעקבות נפילת הקסאמים בשדרות התקבלה דרישה מטעם משרד הביטחון להקים מוקד חירום מאובזר ומצויד בטכנולוגיה החדישה ביותר תוך 30 יום. לחברה מוקד שירות מאויש המספק שירותים טכניים לכ- 15,000 לקוחות 24 שעות ביממה.

בשטח פועלים טכנאי שירות העומדים לרשות הלקוחות ועונים לתקלות במערכות אזעקה ובמצלמות אבטחה באופן מיידי.

מחלקת ההתקנות של החברה מבצעת את ההתקנות של מערכות מיגון ומצלמות אבטחה באמצעות מתקינים מיומנים שהוכשרו לביצוע עבודת התקנות בסטנדרטים גבוהים ביותר.

ההתקנות עוברות בקרה יומיומית של נציגי החברה, בגמר ההתקנה מתבצע סקר שביעות רצון לקוחות, לצורך וידוא ביצוע ההתקנה לשביעות רצון הלקוח. החברה התקינה עד כה עשרות אלפי מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה וטמ”ס ומספקת כיום שירותים ללמעלה מ- 64,000 לקוחות מוקד.

לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים

תכנים מעניינים נוספים

צרו קשר