מוקד סיור

מוקד סיור

נהוג לכנות את מערך אבטחה הכולל מוקד עם יכולת מבצעית להקפיץ סיירים לאירוע (רגליים או רכובים)– מוקד סיור. הערך המוסף של מוקד עם יכולת כזו לעומת מוקד "רואה" בלבד (מוקד שצופה על בית הלקוח ללא יכולת לשלוח סייר למקום) הוא עצום!

יחידות הסיור הן בעצם "הסיירת" של מערך האבטחה. תפקידם מרגע קריאה להגיע למקום האירוע במהירות האפשרית ולהגיב בצורה הטובה ביותר שתסיים את האירוע בזמן הקצר ביותר. ניידות הסיור מפטרלות גם באופן קבוע במהלך משמרתן על מנת לייצר התראה וכמובן כדי לקצר זמנים מקריאה ועד להגעה למקום.

סיירי חברת האבטחה צוות 3 מאומנים לזמני תגובה מהירים מאד ואזור הסיור של כל סייר מוגדר כך שזמן ההגעה שלו לכל בית, לא יעלה על מספר דקות בודדות!

כיצד עובד מוקד סיור מרגע קבלת התראה?

מוקדני צוות 3 יקבלו התראה ממערכות המיגון שהותקנו בבית הלקוח אל חדר הבקרה. באופן מידי הם יוכלו לצפות באמצעות מצלמות האבטחה בבית הלקוח, לקבל מושג טוב על האירוע ולהבין את דרך הפעולה הנכונה ביותר. המוקדן, לאחר הערכת מצב שביצע, יחליט אם להקפיץ סייר למקום האירוע. מוקדני צוות 3 מיומנים ומנוסים, ועובדים תחת מעטפת טכנולוגית מהמתקדמות בעולם!

במידה והוקפץ לאירוע סייר, ההגעה למקום לרוב לא תעלה על מספר דקות בודדות. הסייר יבצע סריקה חיצונית כדי לנסות לאתר אם באמת בוצעה פריצה ומהיכן. במידה והסייר זיהה פריצה או כל אירוע עברייני אחר (השחתה למשל) הוא יפעל לעצירתו במקבלות החוק החלות עליו. במקביל ידווח הסייר גם לכוחות המשטרה.

החיבור בין מערכות המיגון לבין המוקד וליחידת הסיור חייב לעבוד ללא תקלות ובצורה האמינה ביותר וזאת על מנת להצליח למנוע פריצה או כל אירוע עוין אחר.

תחקור אירועים במוקד

אמצעי הטכנולוגיה המתקדמים בהם צוות 3 עושה שימוש מאפשרים הקלטה הן של אמצעי השמע שהשתתפו באירוע והן של המצלמות הדיגיטליות וכל מה שהצליחו לצלם. עובדה זו מקנה למוקד הסיור יכולת תחקור גבוהה מאד עם הצמדות לאמת ולמה בדיוק קרה לאורך כל האירוע. תחקור האירועים הוא נר לרגלנו, שכן זהו הכלי היעיל ביותר לשיפור יכולות המוקד בדגש על סיום האירוע בזמן הקצר ביותר עם הנזק המזערי ביותר.

יחידת האופנוענים של צוות 3

מלבד עשרות ניידות הסיור שאנו מפעילים בפריסה ארצית, צוות 3 מפעיל גם יחידת אופנוענים גדולה מאד כדי לתת את המענה המהיר ביותר למקרי חירום בהם תגובה שלא תהיה מספיק מהירה – תסכן חיים! היחידה מפעילה עשרות רבות של אופנועים היודעים לתת מענה בעת הצורך כמעט בכל נקודה בישראל.

לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים

תכנים מעניינים נוספים

צרו קשר