התקנת מצלמות אבטחה

התקנת מצלמות אבטחה וחיבור למוקד נדרשים כיום בכל בית פרטי ועסק. רוצים לדעת שבזמן החופשה שלכם בחו”ל הבית יהיה מוגן ? רוצים לדעת שכשפורץ מגיע לפתח ביתכם הוא יחשוב בשנית לפני שיפעל? רוצים לדעת כיצד העובדים יעילים כאשר אינכם נמצאים ? רוצים לאשש או להסיר חשד לגבי מעילה שנעשית בעסק?

ובכן לכל אותן רצונות יש פתרון אחד, עבור כל אותם מקרים ניתן לדעת שהפתרון יהיה התקנת מצלמות אבטחה.

כיום יש מבחר מצלמות ובמגוון מחירים, ועל כן רגע לפני הרכישה, יש לבדוק צרכים, מטרות ותקציב.

מהם השיקולים לרכישת מצלמות אבטחה ?מגוון סוגים של מצלמות אבטחה – התקנת מצלמת אבטחה

לפני שיוצאים לרכוש, יש לעבור על הצרכים ולהגדיר את המטרה. באופן שכזה יש לענות על השאלות הבאות: האם על המצלמה להיות בחוץ או בפנים, האם עליה להיות סמויה או גלויה, מהו הטווח שרצוי לראות, מהי איכות התמונה הרצויה, האם יש צורך גם במערכת שמע, מהו אופן התפעול הרצוי, מהם האילוצים, מהו התקציב שעומד לרשותכם, מהי תדירות הצילום המבוקשת, האם יש צורך באמצעי לראיית לילה, באלו מקומות יש להציב אותה, האם עליה להיות מצלמת דמה או מצלמה פועלת, כמה זמן צפייה אתם מתכוונים להשקיע בה כל יום, מהי הטכנולוגיה המומלצת וכדומה.

מקצועיות

לאחר שבוחרים מצלמה יש לוודא שהיא מותקנת כראוי, אחרת לא משנה כמה היא איכותית, אם היא אינה פונה למקום הרצוי, הרי שכל ההשקעה מבוזבזת. על כן, יש לתת לבעל מקצוע לטפל במשימת התקנת מצלמות אבטחה, וזאת על מנת להיות רגועים שנעשה הטאצ’ האחרון, שהמצלמה הותקנה כפי שצריך, ושהיא מנצלת את מלוא הפוטנציאל שלה. בנוסף מתקין מקצועי יידע לתת טיפים לגבי תפעול נכון, יסביר לאן היא צופה, ועל כמה שטח היא חולשת.

סוגי מצלמות האבטחה הקיימים בשוק

כיום יש אינספור סוגים, כאשר היותר פופולריים הם מצלמת כיפה, (עשויות לחלוש על 360 מעלות ולא ניתן לדעת לאן הן פונות בכל רגע נתון), יש מצלמות שמשלבות ראיית לילה, יש מצלמות גוף להן מתאימים את העדשה לפי תנאי המקום, (מיועד למקרים ספציפיים בהם יש צורך בעדשה ייעודית), יש מצלמות ממונעות, (איכותיות ויקרות), ויש מצלמותIP שמאפשרות צפייה בזמן אמת. גם במקרה זה איש מקצוע יהיה כתובת מצוינת להתייעצות.

שידור חי ממצלמות האבטחה למוקד המבצעי – מוקד רואה / מוקד צופה

מגוון סוגים של מצלמות אבטחה – התקנת מצלמת אבטחה את מצלמות האבטחה ניתן לחבר למוקד המבצעי כך שבזמן התראה תוצג בשידור חי תמונת מצב מאתר הלקוח בו מותקנות המצלמות אל המוקד המבצעי. שירות זה הנקרא “מוקד רואה”, הנו שירות אשר משפר באופן משמעותי את הסיכוי לתפוס את החשוד בפריצה בשעת מעשה, ובמקרים מסוימים אף לסכל לחלוטין פריצה אל ביתכם הפרטי או אל בית העסק שלכם.

מרגישים שחייבים לשתף?


logo (1)
  • פרופ' א.ד. ברגמן 2, רחובות
  • support@team3.co.il