חיטוי והדברת נגיפים

חיטוי והדברת נגיפים

תעשיית הניקיון המסחרית פיתחה תוכניות מקיפות לטיפול ביישומי ניקוי וחיטוי נאותים במסגרות בהן התפתחו נגיפים. המומחיות של חברת צוות 3 בתוכניות יישומי חיטוי כוללת הכשרה וציוד מתאימים וניתנת להתאמה לכל סביבות העבודה.

 

לצוות 3 יש ניסיון במתן שירותי חיטוי והדברת נגיפים לכל מיני מקומות. אלה כוללים בתי חולים, בנייני משרדים, בתי ספר ועוד. במהלך התפרצות של נגיף שפעת עונתי או מחלות מדבקות אחרות, עובדי צוות 3 עוברים הכשרה מלאה ומוכנים לספק שירותי חיטוי. חברת צוות 3 מוכנה ומסוגלת לסייע ללקוחות הזקוקים לשירותי חיטוי והדברת נגיפים בין אם מדובר בשטח גדול או קטן.

כאשר מדובר בארגון עסקי הכולל מספר בניינים במיקומים שונים וסניפים מרוחקים, רצוי לבחור בחברת חיטוי והדברת נגיפים עם פריסה ארצית, כוח אדם מיומן ויכולות לוגיסטיות מוכחות. חברת צוות 3 מספקת שירותי חיטוי והדברת נגיפים לעסקים גדולים וקטנים ויודעת לספק רמת שירות אחידה גם כאשר מדובר בארגון מסונף עם הרבה אתרים. 

בעבודת חיטוי והדברת נגיפים יש לנקות את כל המשטחים לפני מריחה או התזה של חומר החיטוי. אם יש צורך בניקיון או בכל פעולה מקדימה, המומחים של צוות 3 יענו לאתגר. שירותי ניקיון מבוצעים על ידי ניגוב פיזי של משטחים לניקוי והסרה של כתמים או ריכוזי לכלוך גלויים. בחלק מהמקרים תדרש שטיפה בלחץ מים חמים הנחשבת יעילה מאוד לניקוי משטחים עם לכלוכים קשים או משטחים גדולים. שטיפה כזו יעילה במשטחים מסוגים שונים, כולל משטחי בטון. 

שירותי חיטוי הורגים וירוסים על משטחים או חפצים. החיטוי פועל על ידי שימוש בכימיקלים תקניים המאושרים על ידי משרד הבריאות, אותם מיישמים על משטחים באמצעות מריחה או התזה. במהלך עבודת חיטוי והדברת נגיפים המקום צריך להישאר פנוי מאדם, לטובת בטיחות ובריאות העובדים. בסיום העבודה ינתנו ללקוח הוראות מפורשות מהו הזמן הנדרש להרוג את הנגיף ומתי אפשר לחזור לעבודה רגילה באתר. 

בסביבה משרדית ישנם מגוון סיכונים שיכולים להיות מזיקים. מכרסמים, חרקים מעופפים וזוחלים וציפורים עלולים להפיץ פתוגנים, מחלות ולגרום נזק למבנים. אירועי מזיקים במשרד יכולים גם לשבש את הפעילות ולהשפיע לרעה על מוניטין החברה. על עסקים מוטלת חובת זהירות כלפי הצוות שלהם ועליהם לשקול כיצד הם יכולים למזער סיכונים. עם שירותי חיטוי והדברת נגיפים של צוות 3, שומרים על בטיחות העובדים ונמנעים מהפצת חיידקים הגורמים למחלות. 

אין ספק כי חיטוי והדברת נגיפים היא פעולה שעוזרת לשמר את סביבת העבודה נעימה, מזמינה ומופחתת סיכונים בריאותיים. עם זאת, רצוי לזכור כי פעולה זו אינה חד פעמית. אם רוצים לשמר את היתרונות הטמונים בחיטוי והדברת נגיפים, יש לבצע פעולה זו כל תקופה באופן מחזורי. 

צרו קשר