חברות רבות מציעות שירותי ניקיון משרדים, אם אתם מחפשים חברת ניקיון, כדאי שתעזרו במאמר הבא שיכול לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

ניקיון המשרדים הוא תחום שעבר הרבה שינויים משמעותיים בשנים האחרונות.

ניקיון משרדיםבעבר היו עובדי הניקיון עובדים בצורה ישירה מול מבקש השירות (אתם) לבין נותן השירות (עובד הניקיון), השירות לא היה נמדד ומבקשי השירות לא ידעו לתת את הביקורת הנכונה לעובדי הניקיון.

כיום, חברות ניקיון המשרדים מעסיקות עובדים ונותנים להם דגשים ברורים על השירות, לפי דרישות הלקוח. חברות הניקיון גם ממיינות את עובדי הניקיון לפי קטגורית שירות, כל עובד ממוין לפי יכולת ביצוע.

בניקיון משרדים כל זאת בא לידי ביטוי ותלוי בסוג עבודת הניקיון. ישנם משרדים שדורשים ניקיון חלונות בגובה, במקרים אלו, חברות הניקיון מכשירות עובדי ניקיון, שיכולים לבצע עבודות סנפלינג, תפעול מנופים ועוד. העובדים מוכשרים לבצע עבודות בגובה רב ותפעול המכשירים נלווים.

ישנם משרדים שדורשים ניקיון שטיחים, במקרה זה מכשירות חברות הניקיון עובדים המסוגלים לתפעל מכונות ניקוי יבש או רטוב. יש לבצע ניקיון שטיחים אחת לכמה חודשים וזאת על מנת לשמור על איכות השטיח והימנעות מריחות לא רצויים.

זמינות ותחלופת העובדים

ניקיון המשרדים הוא תחום מאוד דינמי, כאשר לעיתים נצטרך מגוון רחב של עובדים וזמינות מידית. לחברות הניקיון מספר רב של עובדים ואין כל בעיה בזמינות ותחלופה מהירה. כאשר בוחרים חברת ניקיון, יש לוודא שיש לה מספיק כוח אדם על מנת שתוכל לתת את השירות והמענה המתאים, כמובן הכל תלוי בצורך מבקש השירות.

עבודה מול מנהלי המחלקות

גם בניקוי משרדים קטנים וגם בגדולים, תמיד עדיף לעבוד מול מנהל או מפקח המחלקה על מנת שהשירות, יבוצע בצורה הטובה והמקצועית ביותר, כאשר נבקש שירותים או בקשות שונות ישירות מהמנקים, המסר יכול שלא לעבור בצורה נכונה וישפיע על מהלך ותוצאת העבודה. מפקח ניקיון מקבל את הדרישות של מבקש השירות ויודע לתת את המענה המתאים.

לסיכום

ניקיון משרדים הוא תחום חשוב ויש לדעת בדיוק, איזה סוג של שירות אנו צריכים, רצוי תמיד לעבוד מול החברות הגדולות, על מנת שתקבלו את השירות הטוב ביותר ברמה הטובה ביותר.

יש לציין כי יש המון חברות שמציעות את השירותים שלהם בזול וזה בא לידי ביטוי בפגיעה בריצוף של אותו מבנה.

מרגישים שחייבים לשתף?

logo (1)
  • פרופ' א.ד. ברגמן 2, רחובות
  • support@team3.co.il