עובדי צוות 3

תלושי משכורת
לרשותכם מערכת שכר חדשה, פרטי ההתחברות הראשונים למערכת הנם מס’ עובד (שם משתמש) ות.ז (סיסמא).
עוד בנושא התלושים...

צפו בסרטון ההסבר על קריאת תלוש המשכורת!

מספרי טלפון חשובים
חברת שמירה ואבטחה
3385 *
חברת מערכות מיגון ומוקד
6650 *
חברת ניקיון ושירותים כלליים
6650 *

logo2 w-01
  • פרופ' א.ד. ברגמן 2, רחובות
  • support@team3.co.il

Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות

עובדים ומנהלים יקרים!

בהתאם להנחיות מס הכנסה ,חלה חובה למלא טופס . באופן מקוון בצורה פשוטה ומאובטחת 101 המכילה קישור למערכת ,למילוי טופס SMS נשלחת הודעת 01.01.2021 בתאריך במידה ולא התקבלה הודעה -יש לפנות למנהל הישיר. בטרם מילוי הטופס יש לקרוא את עיקרי ההנחיות למילוי הטופס:

סעיף ח' - פטורים וזיכויים במידה וישנה זכאות לפטור או הטבת מס במסגרת הסעיפים יש לצרף אסמכתאות תואמות רלוונטיות לשנת .2021 בעת בחירת הסעיף יוצג סוג המסמך הנדרש, דגשים:

יש לדאוג להשלמת הטפסים העדכניים עד לתאריך 19.01.2021 - במידה ולא יושלם מילוי טופס עד לתאריך זה, ינוכה בשכר 01.2021 מס מירבי .47%

לצפייה בתלוש השכר שלך

תודה על שיתוף הפעולה, ובהצלחה!