EN
Slider
חברת אבטחה, חברת שמירה, מוקד ומערכות מיגון, שירותי ניקיון  - צוות 3
חברת אבטחה, חברת שמירה, מוקד ומערכות מיגון, שירותי ניקיון  - צוות 3
שירותי ניקיון ושירותים כלליים

אחזקת מבנים , שירותי ניקיון משרדים


עודכן ב

שירותי ניקיון של חברת צוות 3

שירותי ניקיוןשירותי ניקיון של חברת צוות 3 ניקיון ושירותים כלליים מספקת מגוון רחב של שירותים: שירותי ניקיון, אחזקת מבנים, שירותי ניקיון משרדים גדולים, גינון, הדברה, שינוע ואחזקה וזאת למספר רב של לקוחות בעלי מאפיינים שונים- חברות הייטק, מרכזי מסחר ובילוי, מגורי יוקרה, גופים ממשלתיים, מבני משרדים, מפעלי ייצור ועוד.

שירותי ניקיון והברקת רצפות יש לעשות במקצועיות ובאיכות. ישנה חשיבות רבה, לאיכות החומרים והתאמתם לצורכי, המראה הסופי של הרצפות. כדי לנקות רצפות בפוליש  בצורה טובה ניתן לבחור בין שתי אפשרויות: הראשונה היא פוליש ווקס והשנייה היא פוליש קריסטלי. השימוש בכל אחת מהאפשרויות תלוי בסוג השטח אותו נרצה לנקות.

כאשר מדובר בשירותי ניקיון משרדים גדולים, יש להשתמש בחומרים אשר מחזיקים לאורך זמן, זאת מאחר שבדרך כלל ישנה פעילות רבה במקום.

השיקולים בעת בחירת חברה המספקת שירותי אחזקת מבנים

כאשר אנחנו מחליטים לשכור חברה, לצורך אחזקת מבנים או שירותי ניקיון לעסק שלנו יש להתייחס לכמה פרמטרים בעת בחירת חברת ניקיון לעסק שלנו:

ישנו מגוון רחב של חברות ניקיון שמציעות מחירים מאוד נמוכים וזה מתבטא באיכות החומרים הירודה והמקצועיות של אותה חברת ניקיון. וישנם בין היתר כמובן חברות ניקיון שמציעות סכומים מאוד גבוהים שהם לא מוצדקים או אפילו טוענים שכדאי לשלם כי זה בעצם מעיד שהחברה היא חברה מקצועית שמשתמשת בחומרים מהטובים במשק.

שיקול נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא את אמינות החברה, חברה שהיא בעלת מוניטין של עשרות שנים בתחום לא תבטיח הבטחות שווא ללא כל כיסוי, חובה שיהיה לחברה מסמך עם הסכם בין הלקוח לאותה חברה.

כמו כן פרט נוסף חשוב לבדוק אצל החברה אם יש עליה המלצות בקרב אנשים שיש שכבר שכרו את השירות שיכולו לתת לנו חוות דעת, וגם תיק עבודות של אותה חברה שנוכל להתרשם מאופן העבודה.

ניקיון משרדים גדולים ע”י שימוש בפוליש ווקס

פוליש ווקס הינו חומר העשוי, משעווה ונמרח על גבי הרצפה, ומעניק לרצפה מראה, של משטח אחיד ומגובש ויוצר שכבת מגן חזקה מאוד. שכבה זו, שומרת ומגנה על הרצפה, מפני שחיקה ומשאירה אותה מבריקה. פוליש ווקס נועד כדי להשיג מראה נקי ומבריק לרצפות. ניקיון משרדים בדרך כלל יעשה ע”י שימוש בפוליש ווקס, על מנת לשמור על רצפה חלקה וליצור שכבת מגן לאורך זמן.

פוליש קריסטלי

פוליש קריסטלי הינו הברקה ברמה הגבוהה ביותר, כזה שחודר אל תוך המרצפות. פעולה זו נעשית בשלבים, על ידי מכונה אשר מחדירה את החומר, ומעניקה שירותי ניקיון בצורה הטובה ביותר. הליך זה נעשה כאמור במספר שלבים בכדי להגיע לתוצאה הרצויה. ניקיון משרדים בדרך כלל יעשה ע”י שימוש בפוליש קריסטלי, פעם בכמה חודשים, כדי לשמור על רצפה נקייה עם מראה חדש ונקי לאורך זמן.

טיפול במשטחי P.V.C

על מנת, לתחזק ולשמר את ה P.V.C, מיושמת שיטת ציפוי ושימור בווקס אקרילי המונע שחיקה, מאריך את חייו, ושומר על יופיו כמו כן, הטיפול במשטחי P.V.C הוא חלק משירותי ניקיון אשר דורשים תשומת לב מיוחדת, שכן לא אחת נוצר עליהם חשמל סטטי, שגורם לאי נוחות ואף לדליקות. תדירות הטיפול תלויה בסוג העבודה במקום, בשחיקה ובאזור בו נמצא ה P.V.C. ניקיון משרדים בעלי משטחי P.V.C גדולים, בדרך כלל משתמשים בשירותי שימור בווקס כדי למנוע ריחות ושחיקה.

ניקיון בסנפלינג

שיטת ניקוי נוספת אשר היא עוד חלק משירותי ניקיון היא חלונות בסנפלינג היא אחת השיטות לניקוי בגובה. המנקה ועמו חומרי הניקוי ישירות אל הצד החיצוני של החלונות גם כשהם גבוהים במיוחד. ישנן כמה אפשרויות: השתלשלות של המנקים מחבלים הקשורים לגג ישירות אל החלק החיצוני של החלון, הורדת המנקים במנוף היורד מהגג על גבי סל או פיגום, או הרמת המנקים במנוף מן הקרקע.

לקומות נמוכות יותר, ניתן להשתמש במוט ארוך אליו מחובר צינור המאפשר ניקוי עד לגובה מסוים. שירות זה ניתן דרך כלל בניקיון משרדים, כשאשר ישנם מבנים גבוהים בעלי חלונות גדולים המצריכים ניקיון רב.

שיטה נוספת של שירותי ניקיון שלנו היא חדשה יחסית, העושה שימוש בציוד חדיש ומתקדם, היא שיטה הנקראת “אוסמוזה הפוכה”. בשיטה זו, משתמשים במוט ארוך המתיז מים בלחץ. המים עוברים טיהור מאבנית וכך אין צורך לנקותם, שיטה זו מהירה יותר, אך ישנם סוגי לכלוך שהיא אינה מסוגלת להוריד. אחד החסרונות של שיטה זו הוא שהיא משאירה שלוליות מים לאחר הניקוי.

שטיפת שטיחים

ישנן שלוש שיטות אשר הם חלק משירותי ניקיון שלנו שבהם אנו מתמחים:

שטיפה יבשה:

זוהי שיטת ניקוי שטיחים יבשה הנעשית, על ידי מכונה מיוחדת וחומרים מיוחדים. התהליך מכלה וסופח את הלכלוך מהשטיחים אל המכונה ותוך כדי הפעולה מוזרמים חומרי ניקיון איכותיים לשטיחים. שיטה זו נפוצה בדרך כלל בניקיון משרדים.

שטיפה רטובה:

זוהי שיטה של ניקוי רטוב בדומה לניקוי היבש רק ההבדל, הוא בהזרמת כמות המים אל השטיח ולאחר מכן הייבוש. שיטה נפוצה בדרך כלל בניקיון משרדים.

שטיפה לחה:

זוהי שיטת ניקוי בקצף הנעשית על ידי מכונה שמזרימה לשטיח כמות מדודה של חומר איכותי הסופח אליו את הלכלוך מהשטיח. זמן יבוש קצר יחסית לשטיפה רטובה.
שתפ/י את הכתבה
Script
שינוי גודל פונט