EN
Slider
חברת אבטחה, חברת שמירה, מוקד ומערכות מיגון, שירותי ניקיון  - צוות 3
חברת אבטחה, חברת שמירה, מוקד ומערכות מיגון, שירותי ניקיון  - צוות 3
אודות

מי אתה ניר גלבוע?


עודכן ב
הכירו את הבוס בהסוואה בעלים ומנכ”ל צוות 3
ניר גלבוע נולד בשנת 1968 לאבא איש צבא קבע ואמא מורה מחנכת בנס ציונה. לניר שני אחים ואחות הצעירים ממנו. כבר בגיל גן החל לנדוד עם הוריו ממקום מגורים אחד לאחר: “התחלנו לנדוד אחרי אבא שלי שהיה איש צבא, גרנו בטבריה כשהוא שירת בצפון ובמצפה רמון כשהוא שירת בדרום. בשנת 1976 עברנו לגור בנס ציונה, שם ביליתי את רוב שנותיי, מתוכם שנה בקנזס בארה”ב בשליחות מטעם המדינה.” אביו של ניר, יורם גלבוע, נפטר בגיל 48 מהתקף לב באופן פתאומי. יורם היה איש צבא, ב 1987 פרש מהצבא כמפקד הנחל בדרגת תא”ל. יורם היה דמות מרכזית בחייו והיווה דמות לחיקוי ולהערצה. ורדה, אמו של ניר, אישה חכמה ופרקטית, עבדה כמורה ומחנכת במשך 20 שנים. לאחר מותו של האב התחילה ורדה לעבוד בצוות 3 ומאז ועד היום היא מנהלת מחלקת גבייה.

עבודה מגיל 15
ניר החל לעבוד מכיתה י’ : “מעולם לא לקחתי שקל מההורים שלי, בתור ילד עובד, תמיד היה לי כסף”.
בתחילת דרכו עבד ניר כפועל בחנות לחומרי בניין ובכל מיני עבודות מזדמנות כגון: סבל של דיג’י חתונות, עבודה במפעל אריזה של דבש, בחממות ועוד.”נחשבתי לילד טוב, הייתי בן בכור בבית שאבא כמעט לא נכח, דבר שהביא את העצמאות שלי והאחריות המוקדמת”

סדר יום עמוס
ניר מתחיל את הבוקר בשעה 06:00 ומבצע פעילות ספורט. בשעה 08:00 הוא מגיע למשרד ליום מתוכנן ומתואם מראש, הכולל בתוכו לעיתים גם אירועים שאינם צפויים, ומאותו רגע הוא עמוס וכל שנייה מנוצלת. במהלך היום הוא שולח ועונה למאות מיילים, חותם על הסכמים ומקיים מפגשים מתוכננים עם הצוות שלצדו ומס’ לקוחות: “הלוז שלי מאוד צפוף, הוא נסגר שבוע-שבועיים מראש. אני מאוד מקפיד לקיים אותו כמתוכנן””הפעילות של החברה היא 365 ימים, 24/7. אני מחובר לאסמסים ואימיילים ומעודכן במתרחש בכל רגע נתון. עם הגעתי הביתה למושב אני משתדל להיות עם המשפחה אך לא תמיד בהצלחה יתרה.”

המשפחה
לניר 4 ילדים. עמית הגדולה בת 20, רם בן 17, מאיה בת 13 ונועה בת 9. “אני קשור לכולם ומשתדל מאוד להיות אבא שונה וטוב המעניק לילדיו את המיטב לצורך הכשרתם לחיים”. ניר משתדל לבנות עם ילדיו מערכת יחסים ליברלית אבל מצד שני אחראית. לימור בת 46 ילידת 1971. הצד המשלים שלו לדבריו, הייתה רקדנית ומורה למחול, והיא מאוד מחוברת לספורט ואומנות, כיום מדריכת פילאטיס.
ניר ולימור הכירו תוך כדי עבודה: “קראו לי לבוא להכיר מישהי. את הקריאה לבוא ולהכיר אותה קיבלתי במכשיר קשר”.הם היו יחד 3 שנים ובשנת 1995 התחתנו.
 
“תואר B.A– כי הבטחתי”
אחרי הצבא סיים ניר תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי המדינה.”לימודי התואר היו חשובים לאבי ולאמי ורק משום כך סיימתי אותם”. ניר טוען, כי הוציא את התואר הזה במאמצים רבים: ” מאוד נהניתי אבל קינאתי בחבר’ה שלמדו שם ומלצרו תוך כדי, ולא הייתה להם אף דאגה על הראש, קינאתי בקציני הצבא שקיבלו חופשה מהצבא כדי ללמוד”. פניו תמיד היו לניהול: “החוזק שלי הוא בכל מה שקשור בניהול, תפעול, לוגיסטיקה. לקח לי זמן להבין את זה אבל אני טיפוס של יזמות, אוהב לחדש, לפרוץ דרך, לעשות דברים קצת אחרת ממה שכולם עושים. אני מצליח לרכוש את אמונו של הלקוח, כי אני שם את הדברים כמו שהם ביושר, בהגינות ובשקיפות מלאה וזה, מסתבר, מוכר טוב יותר. אני חושב שאני מבין מהר אנשים ומתוך ההבנה הזו אני יודע איך להפעיל ולהוביל אותם, דבר שמביא מבחינתי לעשייה מהנה.
סגנון הניהול של ניר
“אני מאוד קפדן, אני מטבעי מאוד מאוד מחמיר עם עצמי, דבר שמאפשר לי להחמיר עם אחרים”. ניר מוודא כל דבר, גם כשהמדובר במשימות שהוא עצמו ביצע: “לפעמים אני לא מאמין לעצמי”. אשתי והילדים שלי נוהגים לומר- “טוב אבא, אבל אמרת כבר”– כל דבר שבעיני חשוב אני אומר מספר פעמים ובמספר צורות וזאת כדי לוודא שהמסר נקלט”. ניר אדם מאוד ריכוזי, מאוד אכפתי, שמעורה בכל. הוא יודע להעריך אנשים על העשייה שלהם ועל המאמץ שלהם – עובדה המייצרת בניית חברות. חוסר השקעה, חוסר אכפתיות, חוסר תכנון או מחשבה מאוד מרגיזים אותו: “אני מסוגל להבין שמשהו התפקשש או לא הלך אבל זלזול, חוסר אכפתיות ועצלנות זה קו אדום מבחינתי”.ניר מבין, שבענף השירותים ההצלחה של החברה והתדמית שלה מול הלקוח תלויים בכל עובד, ולכן אני שם דגש על גיוס עובדים ברמה גבוהה וההולמת את תפקידם.
הוא מאוד ביקורתי כלפי עצמו ולכן הציפיות שלו מהעובדים גם מאוד גבוהות.
ניר מאמין שדברים לא באים בקלות. כדי להגיע לתוצאות צריך להתאמץ ומי
שאין לו את הנכונות הזו להתאמץ לא מתאים לעמוד תחת מטריית הניהול שלו.

חולשותיו של ניר כמנהל
“אני יותר מידי מנהל ופחות מידי איש עסקים. לעיתים אני יודע שאני צריך לקבל החלטה קשה כמו לפטר מישהו, ואני דוחה זאת ומתמהמה.”
ניר גאה בעסק שהקים, משהו קטן שהתחיל עם אביו והגיע למקום הגדול שהוא היום. במידה מסוימת ניר רואה בזה סוג של הנצחה של אבא שלו. ניר מציין לטובה את האווירה הטובה ואת האנשים שנהנים לעבוד בחברה שהקים ואת שביעות רצונם. ניר אדם שורשי וצנוע מאוד, עם ערכים של יושרה, כנות וחברות של שנים, והוא מאמין בעשייה רבה ובעבודה קשה. הוא הגשים את החלום שלו, וכיום מנהל ניר חברה גדולה ומצליחה ,וחי עם אשתו וארבעת ילדיו בבית חלומות במושב עם משק חקלאי.

    הנהלה ראשית:
תפקיד: מנכ”ל ובעלים
שם: ניר גלבוע
טל. ישיר: 08-9311356
כתובת מייל: nir@team3.co.il
תפקיד: מנהלת לשכת מנכ”ל
שם: מאיה כוכבי
טל ישיר: 08-9311356
כתובת מייל: maya@team3.co.il  
10-15 ניר גלבוע צוות 3 ראיון לרגל 30 שנה (1)שתפ/י את הכתבה
Script
שינוי גודל פונט