EN
Slider
חברת אבטחה, חברת שמירה, מוקד ומערכות מיגון, שירותי ניקיון  - צוות 3
חברת אבטחה, חברת שמירה, מוקד ומערכות מיגון, שירותי ניקיון  - צוות 3
אודות

אודות


מבנה קבוצה הנהלה-01

צוות 3 הינה קבוצת חברות אשר עוסקת בתחומי האבטחה והשמירה, מערכות מיגון אלקטרוניות, בטיחות אש, ניקיון ושירותים כלליים, כוח אדם מיון והשמה.

הקבוצה מעסיקה למעלה מ-6,500 עובדים, ומספקת מגוון רחב של שירותים לעשרות אלפי לקוחות.

לחצו להגדלה +

צוות 3 שמירה ואבטחה

צוות 3 הינה חברת אבטחה המספקת שמירה ואבטחה ברמות שונות, מבודק ביטחוני ועד למערך אבטחה כולל, עבור מאות לקוחות ברחבי הארץ.

צוות 3 מוקד ומערכות מיגון

מספקת שירותי סיור ומוקד באמצעות מכשור טכנולוגי מהמתקדמים בתחום. החברה מבצעת התקנות מגוונות הכוללות: מערכות אזעקה, מצלמות, אינטרקום, בקרת כניסה ועוד, בבתים פרטיים, בתי עסק ומוסדות. המוקד המבצעי הוא מהגדולים בארץ ומספק שירותי סיור ושירות טכני באמצעות 24 טכנאים לעשרות אלפי לקוחות – מוסדיים, עסקיים ופרטיים. בין השירותים הבולטים שמספק המוקד הוא שירות “מוקד רואה”, אשר בשעת התרעה נפתחות באופן אוטומטי המצלמות המותקנות באתר הלקוח, ומשדרות בשידור חי למוקדנית הנמצאת במוקד המבצעי.

שמירה כהלכה 3

מספקת שירותי מוקד, סיור והתקנת מערכות לציבור הדתי-חרדי, על פי צו ההלכה.

צוות 3 מערכות אש

מתקינה מערכות גילוי וכיבוי אש כולל: תכנון ביצוע ותחזוקה. החברה פועלת על פי התקן הבינלאומי 9001/9002 ISO.

צוות 3 כוח אדם מיון והשמה

פועלת בקשת מגוונת ורחבה של מגזרים / תחומים ומקצועות בפריסה ארצית. החברה מתמחה במתן פתרונות משאבי אנוש וניהול פרויקטים, באיתור, מיון, גיוס והשמת עובדים קבועים וזמניים.

קראו עלינו בויקיפדיה בעברית | באנגלית

נקודת המוצא שלנו:
 “אנו עושים את הדבר הנכון עבור הלקוח” 

אנו מחויבים לתת את השירות המקצועי והיעיל ביותר עבור לקוחותינו.

אנו רואים חשיבות עליונה בתחושת הביטחון של הלקוח בהתקשרות עמנו ובשביעות רצונו.
שאיפתנו מתמדת לזיהוי הצרכים החיוניים ביותר של הלקוח ולהקדשת משאבים לצרכים אלו.
מתוך כך אנו מספקים רמה גבוהה של שירות הן ללקוחות החיצוניים והן ללקוחות הפנימיים. 

השירות שאנו נותנים מורכב ממערכת הערכים שהתגבשו במהלך שנות ניסיוננו, ומושתתים על דרך הניהול, שהנחילה ההנהלה לעובדיה בכל שנות הפעילות של החברה.      

במה באה נקודת מוצא זו הלכה למעשה בשטח? 
  • פיתוח תודעת שירות ותרבות שירות בקרב כל העוסקים בעשייה הארגונית.
  • גיוס כוח אדם נאות מכוון שירות.
  • ליווי ואימון האנשים בנושא שירות.
  • שיתוף פעולה עם הלקוח תוך שקיפות מלאה.
  • מעורבות צוות הנהלה בנקודת הממשק עם הלקוח בכל צורך שמתעורר.
  • סקרי לקוחות למדידת רמת ואיכות השירות ותהליך הפקת לקחים.         
מתן שירות עבורנו הוא נושא חשוב ובסיסי, והוא זה שמייצר את הערך המוסף לקבוצת צוות 3.

מנסיוננו, מחויבות ללקוח ויצירת ערך מוסף, הם אלה שהביאו את צוות 3 להיות החברה בעלת הגידול הגבוה ביותר במספר הלקוחות בהשוואה למתחרים.
הכירו את הבוס בהסוואה בעלים ומנכ”ל צוות 3
ניר גלבוע נולד בשנת 1968 לאבא איש צבא קבע ואמא מורה מחנכת בנס ציונה. לניר שני אחים ואחות הצעירים ממנו. כבר בגיל גן החל לנדוד עם הוריו ממקום מגורים אחד לאחר: “התחלנו לנדוד אחרי אבא שלי שהיה איש צבא, גרנו בטבריה כשהוא שירת בצפון ובמצפה רמון כשהוא שירת בדרום. בשנת 1976 עברנו לגור בנס ציונה, שם ביליתי את רוב שנותיי, מתוכם שנה בקנזס בארה”ב בשליחות מטעם המדינה.” אביו של ניר, יורם גלבוע, נפטר בגיל 48 מהתקף לב באופן פתאומי. יורם היה איש צבא, ב 1987 פרש מהצבא כמפקד הנחל בדרגת תא”ל. יורם היה דמות מרכזית בחייו והיווה דמות לחיקוי ולהערצה. ורדה, אמו של ניר, אישה חכמה ופרקטית, עבדה כמורה ומחנכת במשך 20 שנים. לאחר מותו של האב התחילה ורדה לעבוד בצוות 3 ומאז ועד היום היא מנהלת מחלקת גבייה.

עבודה מגיל 15
ניר החל לעבוד מכיתה י’ : “מעולם לא לקחתי שקל מההורים שלי, בתור ילד עובד, תמיד היה לי כסף”.
בתחילת דרכו עבד ניר כפועל בחנות לחומרי בניין ובכל מיני עבודות מזדמנות כגון: סבל של דיג’י חתונות, עבודה במפעל אריזה של דבש, בחממות ועוד.”נחשבתי לילד טוב, הייתי בן בכור בבית שאבא כמעט לא נכח, דבר שהביא את העצמאות שלי והאחריות המוקדמת”

סדר יום עמוס
ניר מתחיל את הבוקר בשעה 06:00 ומבצע פעילות ספורט. בשעה 08:00 הוא מגיע למשרד ליום מתוכנן ומתואם מראש, הכולל בתוכו לעיתים גם אירועים שאינם צפויים, ומאותו רגע הוא עמוס וכל שנייה מנוצלת. במהלך היום הוא שולח ועונה למאות מיילים, חותם על הסכמים ומקיים מפגשים מתוכננים עם הצוות שלצדו ומס’ לקוחות: “הלוז שלי מאוד צפוף, הוא נסגר שבוע-שבועיים מראש. אני מאוד מקפיד לקיים אותו כמתוכנן””הפעילות של החברה היא 365 ימים, 24/7. אני מחובר לאסמסים ואימיילים ומעודכן במתרחש בכל רגע נתון. עם הגעתי הביתה למושב אני משתדל להיות עם המשפחה אך לא תמיד בהצלחה יתרה.”

המשפחה
לניר 4 ילדים. עמית הגדולה בת 20, רם בן 17, מאיה בת 13 ונועה בת 9. “אני קשור לכולם ומשתדל מאוד להיות אבא שונה וטוב המעניק לילדיו את המיטב לצורך הכשרתם לחיים”. ניר משתדל לבנות עם ילדיו מערכת יחסים ליברלית אבל מצד שני אחראית. לימור בת 46 ילידת 1971. הצד המשלים שלו לדבריו, הייתה רקדנית ומורה למחול, והיא מאוד מחוברת לספורט ואומנות, כיום מדריכת פילאטיס.
ניר ולימור הכירו תוך כדי עבודה: “קראו לי לבוא להכיר מישהי. את הקריאה לבוא ולהכיר אותה קיבלתי במכשיר קשר”.הם היו יחד 3 שנים ובשנת 1995 התחתנו.
 
“תואר B.A– כי הבטחתי”
אחרי הצבא סיים ניר תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי המדינה.”לימודי התואר היו חשובים לאבי ולאמי ורק משום כך סיימתי אותם”. ניר טוען, כי הוציא את התואר הזה במאמצים רבים: ” מאוד נהניתי אבל קינאתי בחבר’ה שלמדו שם ומלצרו תוך כדי, ולא הייתה להם אף דאגה על הראש, קינאתי בקציני הצבא שקיבלו חופשה מהצבא כדי ללמוד”. פניו תמיד היו לניהול: “החוזק שלי הוא בכל מה שקשור בניהול, תפעול, לוגיסטיקה. לקח לי זמן להבין את זה אבל אני טיפוס של יזמות, אוהב לחדש, לפרוץ דרך, לעשות דברים קצת אחרת ממה שכולם עושים. אני מצליח לרכוש את אמונו של הלקוח, כי אני שם את הדברים כמו שהם ביושר, בהגינות ובשקיפות מלאה וזה, מסתבר, מוכר טוב יותר. אני חושב שאני מבין מהר אנשים ומתוך ההבנה הזו אני יודע איך להפעיל ולהוביל אותם, דבר שמביא מבחינתי לעשייה מהנה.
סגנון הניהול של ניר
“אני מאוד קפדן, אני מטבעי מאוד מאוד מחמיר עם עצמי, דבר שמאפשר לי להחמיר עם אחרים”. ניר מוודא כל דבר, גם כשהמדובר במשימות שהוא עצמו ביצע: “לפעמים אני לא מאמין לעצמי”. אשתי והילדים שלי נוהגים לומר- “טוב אבא, אבל אמרת כבר”– כל דבר שבעיני חשוב אני אומר מספר פעמים ובמספר צורות וזאת כדי לוודא שהמסר נקלט”. ניר אדם מאוד ריכוזי, מאוד אכפתי, שמעורה בכל. הוא יודע להעריך אנשים על העשייה שלהם ועל המאמץ שלהם – עובדה המייצרת בניית חברות. חוסר השקעה, חוסר אכפתיות, חוסר תכנון או מחשבה מאוד מרגיזים אותו: “אני מסוגל להבין שמשהו התפקשש או לא הלך אבל זלזול, חוסר אכפתיות ועצלנות זה קו אדום מבחינתי”.ניר מבין, שבענף השירותים ההצלחה של החברה והתדמית שלה מול הלקוח תלויים בכל עובד, ולכן אני שם דגש על גיוס עובדים ברמה גבוהה וההולמת את תפקידם.
הוא מאוד ביקורתי כלפי עצמו ולכן הציפיות שלו מהעובדים גם מאוד גבוהות.
ניר מאמין שדברים לא באים בקלות. כדי להגיע לתוצאות צריך להתאמץ ומי
שאין לו את הנכונות הזו להתאמץ לא מתאים לעמוד תחת מטריית הניהול שלו.

חולשותיו של ניר כמנהל
“אני יותר מידי מנהל ופחות מידי איש עסקים. לעיתים אני יודע שאני צריך לקבל החלטה קשה כמו לפטר מישהו, ואני דוחה זאת ומתמהמה.”
ניר גאה בעסק שהקים, משהו קטן שהתחיל עם אביו והגיע למקום הגדול שהוא היום. במידה מסוימת ניר רואה בזה סוג של הנצחה של אבא שלו. ניר מציין לטובה את האווירה הטובה ואת האנשים שנהנים לעבוד בחברה שהקים ואת שביעות רצונם. ניר אדם שורשי וצנוע מאוד, עם ערכים של יושרה, כנות וחברות של שנים, והוא מאמין בעשייה רבה ובעבודה קשה. הוא הגשים את החלום שלו, וכיום מנהל ניר חברה גדולה ומצליחה ,וחי עם אשתו וארבעת ילדיו בבית חלומות במושב עם משק חקלאי.

    הנהלה ראשית:
תפקיד: מנכ”ל ובעלים
שם: ניר גלבוע
טל. ישיר: 08-9311356
כתובת מייל: nir@team3.co.il
תפקיד: מנהלת לשכת מנכ”ל
שם: מאיה כוכבי
טל ישיר: 08-9311356
כתובת מייל: maya@team3.co.il  
10-15 ניר גלבוע צוות 3 ראיון לרגל 30 שנה (1)

החזון


להוביל את השוק בעוצמה ועם גב חזק של חברה גדולה לצד אנושיות, פשטות וזריזות תכונות המאפיינות חברה קטנה.

בצוות 3 הצבנו לנו כמטרה להניע את הקבוצה ואת אנשיה לצמיחה ולחתירה מתמדת להשגת תוצאות מעולות.

אנו שואפים להוביל את החברה למצוינות באמצעות אנשים מתאימים ואסטרטגיות תומכות.

הערכים שהתגבשו במהלך 20 שנות ניסיוננו מושתתים על דרך הניהול, שהנחילה ההנהלה לעובדיה בכל שנות הפעילות, ומשקפת את הדרך בה אנו מאמינים ופועלים.


הערכים


שביעות רצון לקוחות: אנו רואים חשיבות עליונה בתחושת הביטחון של הלקוח בהתקשרות עמנו ובשביעות רצונו. שאיפה מתמדת לזיהוי הצרכים החיוניים ביותר של הלקוח והקדשת משאבים למענה לצרכים אלו.

יושר ואמינות: אנו מאמינים בעשיית הדבר הנכון תוך הוגנות עסקית ויושרה מקצועית.

מצוינות ומובילות: יצירת ערך מוסף עבור לקוחותינו וחתירה למצוינות הן בתכנון והן בתוצאה. אנו שואפים תמיד להיות טובים יותר.

חדשנות ופרואקטיביות: להתחדש, להתפתח ולהתקדם בניהול, בביצוע ובטכנולוגיות חדשניות.

מקצועיות: השגת יעדי החברה והלקוחות תלויים במקצועיות צוות העובדים והמנהלים. אי לכך, אנו שואפים ליצור סביבה לומדת, מתפתחת, בעלת אחריות ודוגמא אישית.

משפחתיות: אנו פועלים ליצירת חברה המתנהלת באווירה נעימה חמה ואנושית.

Script
שינוי גודל פונט